Lokal 98m2 në shitje në lagjen Kalabria

147,000 € Per Shitje Prishtina-Kalabria - Emshir-

Lokali gjendet në lagjen Kalabria- ish Emshir, në kompleksin Nartel të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Nartel Ex-in, afër stacionit kryesor të autobusëve dhe është në katin e përdhesë, ku kati i I-rë dhe përdhesa janë në shfrytëzim vetëm për afarizëm.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop New T1185

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
98 -- 2 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones