Zyre me 1 dhomë pune me qira në Qendër

800 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Zyra gjendet në Qendër, afër Rektoratit, është tërësisht e renovuar dhe e gatshme për shfrytëzim, ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos), parking të rezervuar vetëm për banorët e hyrjes (vetëm banorët kanë qasje ne parking) dhe është në katin përdhesë. Zyra ka këtë renditje: | 1 Dhomë pune; | 1 WC;

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T1184

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
57 -- 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos

Vendodhja e prones