Zyre me 2 dhoma pune me qira në lagjen Kalabria - Emshir

180 € E dhënë me qira Prishtina-Kalabria - Emshir-

Zyra gjendet në Kalabri , në objektin e ndërtuar nga BG Construction, është tërësisht e renovuar dhe e gatshme për shfrytëzim, ka gjithsej 59 m2, ngrohje qëndrore me rrymë parking të rezervuar dhe është në katin e VI-të. Zyra ka këtë renditje: | 2 Dhoma Pune | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Koridor

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Rented Office Used T1183

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
59 0 0 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor

Vendodhja e prones