Lokal 100m2 me qira në lagjen Mati 1

400 € Per Qira Prishtina-Mati 1-

Lokali gjendet në lagjen Mati 1, mbrapa kompleksit Royal, ka gjithsej 100m2, ka ngrohje qëndrore me rrymë, sistemin nën dysheme dhe ka një WC.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1182

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 -- 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones