Banesë me 2 dhoma gjumi me qira te Qafa

750 € Per Qira Prishtina-Qafa-

Banesa gjendet në objektin ku ku ka qenë qendra tregtare Mini Max, tash ku gjendet kompania SPEEEX, objekt ky i cili ka gjithsej 3 ashensor, sigurim fizik dhe me kamera sigurie. Banesa është tërësisht e mobiluar ka gjithsej 100m2 banim dhe është në katin e XII-të. Banesa ka këtë renditje: |1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1181

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
100 -- 2 1 12

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon,Air condition

Vendodhja e prones