Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në lagjen Kalabria

52,000 € Per Shitje Prishtina-Kalabria - Emshir-

Banesa gjendet në lagjen Kalabria (Emshir) në kompleksin Panorama Residence ndërtuar nga kompania e ndërtimit Premtimi Construction, ka gjithsej sipërfaqe 65m2, kompleks ky i cili është në punët finale dhe pritet të lëshohet për banim në Tetor 2020. Banesa ka orientim Jug-Lindje dhe është në katin e II-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Koridor

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1174

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
65 -- 1 1 2

Vendodhja e prones