Duplex banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1 – Kodrina

151,500 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin Kodrina, kompleks ky i cili është duke u ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA i cili tangjentohet nga rreth rrotullimi i cili lidhë rrugën “Enver Maloku”dhe rrugën “Muharrem Fejza”. Projekti parashihet të përfundohet dhe banesat të jenë të gatshme për shfrytëzim në Dhjetor 2022. Banesa ka sipërfaqe 151.5m2, ka orientim Jug-Perëndim dhe ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Kuzhinë | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 WC | 1 Ballkon | 1 Depo/Utility | 1 Garazhë me depo (e përfshirë në çmim)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Duplex New T1173

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
199.6 151.5 3 2 4

Vendodhja e prones