Banesë me 1 dhomë gjumi në shitje në Qendër

115,000 € Per Shitje Prishtina-Qendër-

Banesa gjendet në Qendër, në rrugën Simon Shiroka, afër Lulu’s Caffe, me çasje shumë të lehtë sheshin Zahir Pajaziti dhe sheshin Edit Durham, si dhe në rrugën kryesore Luan Haradinaj, në një objekt I cili është I mirëmbajtur nga NPB. Banesa është tërësisht e renovuar, ka gjithsej 50.2m2 sipërfaqe sipas fletës poseduese, ka ngrohje qëndrore me termokos dhe është në katin e II-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1172

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
50 0 1 1 2

Vendodhja e prones