Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1 – Kodrina

121,600 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin Kodrina, kompleks ky i cili është duke u ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA i cili tangjentohet nga rreth rrotullimi i cili lidhë rrugën “Enver Maloku”dhe rrugën “Muharrem Fejza”. Projekti parashihet të përfundohet dhe banesat të jenë të gatshme për shfrytëzim në Dhjetor 2022. Banesa ka sipërfaqe 152m2, ka orientim Jug-Lindje dhe ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Kuzhinë | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 WC | 1 Ballkon | 1 Depo | 1 Garazhë me depo (e përfshirë në çmim)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1171

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
194.5 152 3 2 6

Vendodhja e prones