Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1 – Kodrina

56,800 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin Kodrina, kompleks ky i cili është duke u ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA i cili tangjentohet nga rreth rrotullimi i cili lidhë rrugën “Enver Maloku” (Rruga C) dhe rrugën “Muharrem Fejza”. Projekti parashihet të përfundohet dhe banesat të jenë të gatshme për shfrytëzim në Dhjetor 2022. Banesa ka sipërfaqe 71m2 ka orientim Veri-Lindje dhe ka këtë renditje: | 1 Dhome ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon | 1 Garazhë me depo (e përfshirë në çmim)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T1170

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
91.6 71 2 1 6

Vendodhja e prones