Zyre me 2 dhoma pune me qira në lagjen Mati 1- Rruga B

250 € Per Qira Prishtina-Mati 1-

Zyra gjendet në lagjen Mati 1- Rruga B, në objektin e ndërtuar nga kompania Royal, afër marketit Viva Fresh Store, ka gjithsej 69m2 sipërfaqe totale, ngrohje qëndrore me TERMOKOS dhe është në katin e II-të. Zyra ka këtë renditje: | 2 Dhoma Pune | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T1168

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
69 -- 1 2

Vendodhja e prones