Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Mati 1- Rruga B

400 € Per Qira Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1- Rruga B, në kompleksin Dervisholli. Banesa është e mobiliuar, ka gjithsej 92m2 sipërfaqe, ngrohje qëndrore me TERMOKOS dhe është në katin e I-rë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1167

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
92 0 2 1 1

Vendodhja e prones