Shtëpi me 4 dhoma gjumi në shitje në Çagllavicë – Lagjja Marigona 2

175,000 € Per Shitje Çagllavicë-Marigona 2-

Shtëpia gjendet në Çagllavicë Veternik – Lagjja Marigona 2, në një pozitë shumë të qetë dhe të përshtatshëm për banim, lagje me qasje nga rruga kryesore, lokacion ky ku ka qetësi, si dhe ndriqim të mjaftueshëm pasi që e gjithë lagjja është e urbanizuar dhe shtëpitë të gjitha janë 2 katëshe si dhe shtëpia është e orientuar në Lindje. Shtëpia ka gjithesej sipërfaqe totale 210m2 ku 185m2 ka sipërfaqe banimi ndërsa 25m2 garazhë. Sipërfaqe trualli ka 2.72 ari, është në ndërtim e sipër dhe dorëzohet me çelësa në dorë më së largu në Dhjetor 2020. Shtëpia ka këtë renditje: - Kati përdhesë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo - Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House New T1166

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
210 -- 4 3

Vendodhja e prones