Lokal 101m2 me qira në lagjen Arbëria

700 € Per Qira Prishtina-Arbëri - Dragodan-

Lokali gjendet në lagjen Arbëria (ish Dragodan) në objektin VIP Tregtia, afër Cactus Education, është në katin përdhesë, ka ballore nga rruga si dhe nga parking i ndërtesës (kah lagjja Lakrishte).

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1165

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
101 -- 0

Vendodhja e prones