Shtëpi me 3 dhoma gjumi me qira në lagjen Qafa

4,000 € / Muaj Per Qira Prishtina-Qafa-

Shtëpia gjendet në lagjen Qafa, në Rr. “Uçk”, në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe lehtë të qasshëm në të gjitha lagjet e qytetit. Qasja e lehtë në rrugët kryesore dhe qendrën e qytetit e bën atë një opsion tërheqës. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 350m2 dhe përfshin dy kate. Struktura e shtëpisë ofron hapësira të mjaftueshme për përdorim të shumëllojshëm, është e pajisur me sistemin e ngrohjes qëndrore me pompë termike, duke siguruar një ambient të ngrohtë dhe të komoditetshëm për banorët. Orientimi Lindje-Jug-Perëndim i shtëpisë sjell përfitime të ndriçimit natyral. Shtëpia ka këtë renditje: - Kati përdhesë : | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Koridor - Kati I-rë: | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Koridor -Kati ll-të” | 1 Kuzhine | 1 Dhomë ndenje | 1 Terasë

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Used T3289

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
350 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e prones