Banesë me 1 dhomë gjumi me qira në lagjen Dardania

350 € / Muaj Per Qira Prishtina-Dardani-

Banesa gjendet në lagjen Dardania, afër bulevardit "Bill Clinton", me një lokacion të shkëlqyer dhe qasje të lehtë në Qendër të qytetit ashtu dhe në transport publik. Banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë, hyrja e mirëmbajtur nga NPB si dhe orientohet në Jug - Lindje. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhomë gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3286

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
53 53 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones