Shtëpi 300m2 në shitje në lagjen Arbëria

490,000 € Per Shitje Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Shtëpia gjendet në një vendndodhje të mirë, afër Restorantit Amadeus, në Rr. "Eduard Lir", me qasje nga rruga "Ahmet Krasniqi". Shtëpia është legalizuar dhe ka dokumentacion të plotë, duke siguruar një blerje të sigurt dhe të ligjshme. Shtëpia është e renovuar dhe ka pësuar ndryshime të mëdha në strukturën e saj. Renovimet përfshijnë kulmin, muret dhe dritaret, duke sjellë një pamje të re dhe të freskët për pronën. Gjithashtu, shtëpia ka një sistem ngrohjeje qëndrore me pompë termike, që siguron ngrohje të efektshme dhe të rehatshme gjatë sezonit të ftohtë. Ndërkaq, ka disa të punë të pa përfunduara në shtëpi, siç janë banjot, dyshemenë, dyert e brendshme dhe oborri. Ky është një avantazh për blerësin, pasi atij i jep mundësinë të personalizojë këto pjesë sipas preferencave të tij. Sipërfaqja e përgjithshme e shtëpisë është 300m2, duke mos përfshirë sipërfaqen e garazhës, e cila ndodhet në katin përdhes ndërsa sipërfaqja e truallit është 497m2 (4.97 ari). Kjo tregon se shtëpia ka hapësira të mjaftueshme për banim, për një familje të madhe ose për ata që dëshirojnë hapësira shtesë për aktivitete të ndryshme. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesë: | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo (në dhomë gjumi) | 1 Tualet | 1 Utilit dhe dhomë për pajisjet e ngrohjes Kati i I-rë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo Kati i II-të: | 1 Dhomë gjumi (master bedroom)

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Used T3281

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
300 0 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones