Shtëpi me 4 dhoma gjumi me qira në lagjen Sofalia

1,600 € / Muaj Per Qira Prishtina-Sofali-

Shtëpi me qira në lagjen Sofalia, me një sipërfaqe prej 350m2 që ndodhet në një vendndodhje të shkëlqyer dhe ajër të freskët të natyrës përreth, afër Universitetit Amerikan (AUK) dhe Shkollës Normale. Ky vendbanim ofron kushte të shkëlqyera për banim dhe mund të jetë një zgjedhje e shkëlqyeshme për një familje ose për individë të interesuar për të jetuar në një zonë të qetë, por me lehtësi të arritshme në qendrën e qytetit. Shtëpia është e mobiluar, duke ofruar një ambient të përshtatshëm për të filluar jetën menjëherë, ose pa mobilim, nëse preferoni të përdorni mobilje personale. Shtëpia ka karakteristika të veçanta që e bëjnë atë tërheqëse për banim. Përveç sipërfaqes së madhe, ka një oborr të rregulluar dhe të mirëmbajtur, që ju mundëson të shijoni hapësirën e jashtme për pushime dhe aktivitete të tjera. Shtëpia ka gjithashtu 7 ari truall, ofron parking privat dhe një garazh, që janë avantazhe të mëdha për ju dhe familjen tuaj. Shtëpia posedon oxhak (kamin), i cili mund të sigurojë një atmosferë të ngrohtë dhe të këndshme gjatë sezonit të ftohtë. Ngrohja qëndrore e shtëpisë është me rrymë (Vaillant), duke ofruar një zgjidhje efikase për ngrohjen tuaj. Shtëpia ka gjithashtu një podrum, që mund të shfrytëzohet si depo ose si hapësirë shtesë për hobi dhe aktivitete të tjera. Në oborr, gjendet një shtëpizë e vogël për dru dhe pajisje të oborrit, që e bën të lehtë të ruani mjetet tuaja të kopshtit në mënyrë të organizuar. Në përgjithësi, kjo shtëpi është një opsion i shkëlqyeshëm për të jetuar në një zonë tërheqëse të Prishtinës. Me karakteristikat e saj të veçanta dhe vendndodhjen e mirë, ajo ofron kushte të përshtatshme për banim dhe mund të shërbejë si një vend i mrekullueshëm për të krijuar kujtime të mrekullueshme familjare. Shtëpia ka këtë renditje: - Kati përdhesë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Banjo | 1 Terasë | 1 Depo | 1 Garazhë - Kati i I-rë: | 4 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit) | 1 Utility | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available House Used T3266

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
350 -- 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Paisje ekstra: Kamin
  • Garazh: 2

Vendodhja e prones