Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

80,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e quajtur “Residenca 4” dhe është ndërtuar nga kompania e njohur “Vëllezërit Asllani”. Ndërtesa është e vendosur në një pozicion shumë të favorshëm, me një akses të lehtë në rrugët Isa Kastrati, Ndue Përlleshi dhe Rrugën C, duke e bërë këtë banesë një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë një vendbanim në një zonë të qetë dhe të këndshme për jetesë. Banesa ka një sipërfaqe prej 86.42m2 dhe është e pajisur me ngrohje qëndrore me kalda elektrike. Gjithashtu, orientimi i banesës është Lindje, duke ofruar dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Përfundimi i banesës pritet të jetë në muajin Dhjetor të vitit 2024. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC | 1 Depo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T3265

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
86 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones