Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen Ulpiana

1,000 € / Muaj Per Qira Prishtina-Ulpianë-

Zyra gjendet në lagjen Ulpiana ku ka qasje të lehtë në rrugën "Dëshmorët e Kombit", duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për bizneset që kërkojnë një lokacion të përshtatshëm. Zyra ka një sipërfaqe prej 90m2 dhe orientohet Lindje-Perëndim, e cila mund të krijojë një ambient të dritës natyrale të mjaftueshme gjatë ditës. Sistemi i ngrohjes qendrore është me rrymë sistem ky I cili do t'i japë një ambient të ngrohtë dhe të këndshëm në ditët e ftohta të dimrit. Zyra është e përshtatshme për biznese të ndryshme, siç janë firmat e vogla dhe të mesme, start-up-et dhe zyrat konsultuese, ndërsa mund të jetë e përshtatshme edhe për qendra të ndryshme trajnimi apo organizata të tjera. Me këto karakteristika, zyra në fjalë ofron një shumëllojshmëri të mundësive për ata që kërkojnë një hapësirë të re për t'u zhvilluar Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Banjo | 1 Terasë | 1 Garazhë

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Office Used T3264

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
90 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones