Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

400 € / Muaj Per Qira Prishtina-Arbëria - Dragodan-

Banesa gjendet në lagjen Arbëria - Dragodan, në objektin e ndërtuar nga kompania "Tregtia". Ajo ndodhet në afërsi të marketit "Meridian" dhe restaurant "Senses", duke e bërë atë një vendodhje të përshtatshme për ata që kërkojnë të jenë afër shërbimeve dhe aktiviteteve sociale. Banesa ka një sipërfaqe prej 68m2, dhe ka orientim Lindje, sistemi i ngrohjes është me kalda elektrike dhe Termokos, si dhe banesa është pjesërisht e renovuar. Me kushtet e saj të reja dhe vendodhjen e shkëlqyer, kjo banesë mund të jetë një zgjidhje e shkëlqyeshme për banim në kryeqytet. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3260

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
68 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos,Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones