Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Bregu i Diellit

400 € / Muaj Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Standard, duke siguruar një standard të lartë të ndërtimit dhe jetesës. Banesa ka një sipërfaqe prej 72m2 e cila siguron hapësirën e mjaftueshme për një jetesë komode. Ajo është projektuar dhe mobiluar me mobilje cilësore, duke krijuar një ambient të bukur dhe të përshtatshëm për banim. Përveç mobiljeve, banesa ofron edhe komoditetet e tjera të nevojshme për një jetesë të përshtatshme. Banesa është orientuar në jug, duke krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe të ndritshme brenda banesës. Sistemi i ngrohjes është qëndror me naftë, i cili siguron ngrohjen e qëndrueshme dhe komfortin e nevojshëm gjatë sezonit të ftohtë. Një avantazh i kësaj banese është qasja e lehtë në "rrugën B" dhe lagjen "Aktash" nga rruga “Gazmend Zajmi”, duke ju mundësuar të lëvizni lehtësisht drejt destinacioneve të tjera në Prishtinë dhe përreth saj. *Në çmim përfshihet edhe garazha. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Garazhë (e përfshirë në çmim)

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3258

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
72 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Naftë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e prones