Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Prishtina e Re

90,000 € Per Shitje Prishtina-Prishtina e re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, në kompleksin “MELIA”, kompleks ky i ndërtuar me standarde dhe kualitet të lartë nga kompania “Prima Group”. Ky kompleks do të përmbajë sasi të mëdha të gjelbërimit, duke siguruar një ekuilibër midis jetesës moderne dhe natyrës. Objekti ka hapësira të gjelbërta dhe shumë komponentë të tjerë që do ta bëjnë jetën në qytet kaq të lehtë për ju dhe familjen tuaj, siç janë: parqet për fëmijë, qendrat e mjekësisë familjare dhe shumë më tepër. Banesa ka gjithsejë 95.65m2 sipërfaqe, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe orientohet Lindje-Perëndim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Wc | 1 Depo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3159

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
96 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones