Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mat

69,000 € Per Shitje Prishtina-Mat-

Banesa gjendet në lagjen Mat afër shkollës Milleniumi I 3-të dhe marketit Viva Fresh Store, në një objekt i cili është I ndërtuar me standarde të larta, është I pajisur me dyer kundër zjarrit, shkallët emergjente dhe ashensor funksional. Banesa është e gatshme për banim, ka ngrohje qëndrore me rrymë, ndriçim të mjaftueshëm natyral dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1119

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
86.6 -- 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e prones