Zyre 120m2 me qira ne lagjen Pejton

1,400 € / Muaj Per Qira Prishtina-Pejton-

Zyra gjendet në lagjen Pejton, më saktësisht afër kompanisë Scardian dhe Ambasadës Italiane. Zyra ka lokacion me frekuentim të lartë dhe me vizibilitet nga rruga kryesore, ka gjithësej 120m2 sipërfaqe, posedon klimë, sistem alarmi si dhe orienohet ne Lindje. *Zyra lëshohet me inventar. Zyra ka këtë renditje: | 1 Dhomë pune | 1 Toilet | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T3152

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
120 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones