Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Prishtina e Re

117,000 € Per Shitje Prishtina-Prishtina e re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, në kompleksin “MELIA”, kompleks ky i ndërtuar me standarde dhe kualitet të lartë nga kompania “Prima Group”. Ky kompleks do të përmbajë sasi të mëdha të gjelbërimit, duke siguruar një ekuilibër midis jetesës moderne dhe natyrës. Objekti ka hapësira të gjelbërta dhe shumë komponentë të tjerë që do ta bëjnë jetën në qytet kaq të lehtë për ju dhe familjen tuaj, siç janë: parqet për fëmijë, qendrat e mjekësisë familjare dhe shumë më tepër. Banesa ka gjithsej 123.34m2 sipërfaqe, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe orientohet Jug-Perëndim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi (1 Master Bedroom) | 1 Kuzhinë | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 2 Ballkona | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T3151

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
123 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug,Perëndim

Vendodhja e prones