Shtëpi me 4 Dhoma Gjumi me qira në lagjen Swiss Village - Çagllavicë

2,000 € / Muaj Per Qira Çagllavicë-Swiss Village-

Shtëpia gjendet në lagjen Swiss Village, lagje kjo e cila gjendet në Çagllavicë, tek rrethi ku gjendet marketi SPAR, lagje kjo e ndërtuar me standarde Zvicërrane, lagje e mbyllur, me mirëmbajtje, siguri, kopsht për fëmijë, hapësira rekreacioni si dhe me qasje të lehtë në rrugë. Shtëpia ka një investim ektra ku përfshihet fasada, parketi, ngrohja qëndrore me pompë termike, ventilim në katin përdhesë, rregullator temperature në çdo dhomë, dritare antracid 4 sezonale, oxhak (kamin), dyer të kualitetit të lartë si dhe shumë investime tjera të cilat e bejnë të veçantë shtëpinë. Shtëpia është e Tipit 1, ka gjithësejtë 2 kate, është gjysmë e mobiluar por pjesa tjetër mobilohet sipas kërkesave të klientit. Shtëpia ka sipërfaqe banimi prej 212.6m2 ndërsa sipërfaqja e truallit është 330m2 (3.30ari). Shtëpi ka këtë renditje: - Përdhesa: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari| 1 Dhomë Gjumi | 1 Banjo - Kati i I-rë: | 3 Dhoma gjumi (njëra në Master Bedroom) | 2 Banjo (njëra në Master Bedroom) | 1 Utilit | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T3148

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
213 0 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Smart home,Air condition
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones