Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Lakrishtë

600 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lakrishtë-

Banesa gjendet në lagjen Lakrishtë, në kompleksin e ndërtuar nga “Beni Dona”, 500m larg qendrës së qytetit, si dhe me shumë restaurane, banka, fitnese e biznese tjera përreth kompleksit. Banesa është e mobiluar me shije të veçantë dhe me një investim ekstra, ka sipërfaqe 80m2, ngrohje qëndrore me rrymë dhe ka orientim në Jug. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Garazhë (e përfshirë në çmim)

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T3140

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
80 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones