Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

163,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në objektin banesor të ndërtuar nga kompania Royal, përkatësisht afër rrethit të Rrugës B. Banesa ka lokacion të mirë dhe çasje të lehtë ne rrugën "Muharrem Fejza". Banesa ka gjithësej 135m2 sipërfaqe dhe orientohet në Lindje – Perëndim, po ashtu posedon ngrohje qëndore me Termokos. *Banesa shitet e mobiluar dhe ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Ballkona | 2 Banjo | 1 Garazhë (+10,000)

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Used T3108

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
135 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones