Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në Lagjen e Muhaxherëve

100,000 € Per Shitje Prishtina-Velania-

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve në Rrugen Isa Kastrati, përball Memorialit Ibrahim Rugova, në kompleksin Albing Residence, kompleks ky i cili ka tre blloqe, ku ne secilen hyrje janë të vendosur nga tre ashensorë (2 për 8 persona dhe një për 13 persona), dyertë e brendëshme nga materiali I furnirit, të rrafshta, dritaret janë të modelit termopan (katërstinor), Roletat janë Jalousie nga alumini me motor, sistemi i video interfonisë dhe kamerave në hyrje të banesës, fasada e ventiluar me compakt pllakat, fundermax ose të ngjashëm, gjeneratori të përbashkët në të cilin janë të lidhura ndriqimi i koridoreve, pompat e ujit si dhe ashensorët.Objektet posedojnë rezervar - deponi të ujit V-5.000,00L në ç'do hyrje, si dhe ka këndin e lojrave për fëmijë. Banesa ka 84.37m2 dhe orientohet në Lindje. Mundësia e blerjes është edhe në për mes kredis bankare me Pro Credit Bank ku e njejta pronë që blihet pranohet nga banka si hipotekë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Depo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment New T3093

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
84 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon,Rezervuar uji,Gjenerator
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones