Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në lagjen Aktash-Pika Luxury

500 € Per Qira Prishtina-Aktash-

Banesa gjendet në Rrugën Gazmend Zajmi (ish rruga Dubrovniku), në kompleksin banesor PIKA Luxury & Green Apartments i ndërtuar nga kompania e ndërtimit 4A PIKA, ka gjithsej 91m2, banesa është në katin e I-rë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo. Karakteristikat e ndërtesës: Pika Luxury & Green Apartments Kompleksi banesor Luxury Green Apartments, është ndërtuar në një nga pjesët më atraktive të Prishtinës, afër Qendrës, në rrugën Gazmend Zajmi,vetëm 200m përmbi Restaurant “Rugova”. Kompleksi shtrihet në drejtimin Jug dhe zë një sipërfaqe prej 26 arë, nga të cilat vetëm 10 arë janë ndërtim e 16 arë përmbajtje tjera, gjë që mundëson që Kompleksi të frymojë si rrallë dikund. Afërsia e dy shkollove fillore “Naim Frashëri” dhe “Ismajl Qemajli”, Qendra e Mjekësisë Familjare, Fakultetet publike, qendra e qytetit, Sheshi “Zahir Pajaziti”dhe Parkut të Qytetit, gjë mund të arrihen për vetëm disa minuta në këmbë, janë dëshmi e një lokacioni të mrekullueshëm. Një Kompleks neoklasik në pamje, e në të njëjtën kohë ultra modern në funksionalitet, me konceptin Eco green dhe Smart home; Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 2 Banjo | 1 Ballkon | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1109

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
91 -- 2 2 1

Vendodhja e prones