Banesë me qira me 3 dhoma gjumi në lagjen Kalabria–Emshir

550 € Per Qira Prishtina-Kalabria - Emshir-

Banesa gjendet në lagjen Kalabria - Emshir në objektin e ndërtuar nga Arditi Group, ka gjithsej 111m2. Ndërtesa është e pajisur me kamera, alarm, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e VIII-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1106

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
111 0 3 2 8

Vendodhja e prones