Zyre me 3 dhoma pune me qira në Qendër

550 € / Muaj Per Qira Prishtina-Qendër-

Zyra gjendet në Qendër në një lokacion të favorshëm dhe me frekuentim të lartë, ka çasje të lehtë në rrugën "Agim Ramadani" dhe në Sheshin "Nëna Terezë". Zyra ka gjithësej 67.9m2 ndërsa faktike 80m2 dhe ka orientim Lindje-Perëndim, po ashtu sistemi i ngrohjes qendrore është me rrymë si dhe posedon kondicioner. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 2 Ballkona | 1 Banjo | 1 Wc | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T3060

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
80 68 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e prones