Zyre me 2 dhoma pune me qira në lagjen Kalabria – Emshir

350 € / Muaj Per Qira Prishtina-Kalabria - Emshir-

Zyra gjendet në lagjen Kalabria- Emshir, në objektin e ndërtuar nga Dervisholli, objekt ky i ndërtuar me kualitet të lartë i cili ka monitorim të kamerave dhe poashtu posedon ashensor dhe interfon. Zyra është tërësisht e renovuar dhe e gatshme për shfrytëzim, ka gjithsej 64m2 sipërfaqe, ngrohje qëndrore me rrymë (Vaillant), parking rrugorë, si dhe mirëmbajtje të objektit. *Në çmim përfshihet edhe një garazhë. Zyra ka këtë renditje: | 2 Dhoma Pune | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T3054

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
64 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones