Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Tophane

117,000 € Per Shitje Prishtina--

Banesa gjendet në lagjen Tophane në kompleksin banesor të ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Idea Construction” ka gjithsej 77.99m2 sipërfaqe “Neto” dhe orientim në Perëndim. Objekti ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim, ku gjithashtu ka afër, ambulantën, komunën e vjetër, shkollën “Meto Bajraktari” si dhe qendrën e qytetit. Objekti ka hapësira të përbashkëta, parkingje të jashtme dhe hapësirë gjelbëruese si dhe parkingje e depo nëntokësore. Objekti pritet të jetë I gatshëm për banim në fund të vitit 2023. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Ballkon

Detaje

Statusi Lloji Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T3053

Ndarjet e Pronës

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
89 78 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones