Shtëpi 350m2 me qira në lagjen Dodona

- Per Qira Prishtina-Dodona-

Shtëpia gjendet në lagjen Dodona, në një lokacion shumë të mirë dhe të qetë, ku afër ka shkollën “Elena Gjika”, Taukbahçen si dhe Xhaminë e madhe të qytetit. Shtëpia ka gjithësejë 3 kate dhe nënkulmi me sipërfaqe banimi prej 350m2 dhe gjendet në një truall me 3.5 ari. Shtëpia ka orientim Jug – Perëndim, ngrohje qëndrore me pelet, oborr të mirëmbajtur. Shtëpia ka këtë renditje: - Kati përdhesë | 1 Dhomë ndjenje | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Depo - Kati i I-rë| 1 Dhomë ndjenje | 1 Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | 1 Dhomë pune | 1 Ballkon | 1 Terasë | 1 Banjo - Nënkulmi | 3 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Terasë | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T3052

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
350 0 6 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pelet
  • Paisje ekstra: Kamera,Kamin

Vendodhja e prones