Banesë me 1 dhomë gjumi me qira në lagjen Mati 1

300 € Per Qira Prishtina--

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në mes të rrugëve “Enver Maloku” dhe ”Muharrem Fejza”, afër marketit Viva Fresh, ka ngrohje qëndrore me rrymë, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e II-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1105

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
55 -- 1 1 2

Vendodhja e prones