Zyre me 3 dhoma pune me qira në lagjen e Muhaxherëve

800 € / Muaj Per Qira Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-

Zyra gjendet në lagjen e Muhaxherëve në një nga pjesët më atraktive të Prishtinës, në objektin e ndërtuar nga “Pika Prestige”, objekt ky i cili gjendet afër Qendrës, në rrugën Adrian Krasniqi ,me akses të menjëhershëm në Parkun e Qytetit, 20m larg Qendrës së mjeksis familjare, 50m larg shkollës fillore “Naim Frashëri”, 50m larg Stacionit Policor dhe 200m larg Sheshit “Nënë Tereza”. Zyra ka gjithsejë 91.4m2 sipërfaqe të brendshme dhe 14m2 Terasë, ka orientim Jug – Lindje si dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë (Viessman). *Në çmim përfshihet dhe një Garazhë. Zyra ka këtë renditje: | 3 Dhoma pune | 1 Kuzhinë | 1 Terasë | 1 Banjo | 1 Toilet | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office New T3051

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
105 91 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones