Banesë me 1 dhomë gjumi me qira në lagjen Dodona

250 € Per Qira Prishtina-Dodona-

Banesa ndodhet afër marketi Maxi, ka ngrohje qëndrore me rrymë, ndriçim të mjaftueshëm në të gjitha anët e banesës dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1104

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
55 -- 1 1 3

Vendodhja e prones