Shtëpi 202m2 në shitje në lagjen NIC

250,000 € Per Shitje Çagllavicë-Lagjja Nic-

Shtëpia gjendet në Lagjen NIC – Çagllavicë, lagje e cila gjendet përballë Grand Store (mbrapa Fortesa Home) me çasje të lehtë në rrugën që lidh rrethin e Çagllavicës me Veterrnik, tek Gorenje si dhe tek qendra sportive StepAg. Shtëpia ka sipërfaqe banimi 202m2 dhe ndodhet në 3 ari truall, ka izolim shumë të mirë, oborr të rregulluar e të mirëmbajtur, dritare kualitative, alarm sigurie, ngrohje qëndrore me pelet, dru dhe me rrymë. Shtëpia ka 2 kate (P+1) dhe mundësi të shfrytëzimit të nënkulmit i cili i ka 70m2. Shtëpia ka këtë renditje: - Përdhesa | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Depo | 1 Garazhë - Kati i I-rë | 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 2 Banjo (njëra në Master Bedroom) | 2 Ballkona

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available House Used T3047

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
202 0 3 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Pelet,Dru
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones