Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen e Muhaxherëve – Pika Prestige

700 € / Muaj Per Qira Prishtina-Qendër-

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve në një nga pjesët më atraktive të Prishtinës, në objektin e ndërtuar nga “Pika Prestige”, objekt ky i cili gjendet afër Qendrës, në rrugën Adrian Krasniqi ,me akses të menjëhershëm në Parkun e Qytetit, 20m larg Qendrës së mjeksis familjare, 50m larg shkollës fillore “Naim Frashëri”, 50m larg Stacionit Policor dhe 200m larg Sheshit “Nënë Tereza”. Banesa ka gjithsejë 91.4m2, është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e I-rë. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T3046

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
91.4 -- 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon

Vendodhja e prones