Lokal 80m2 me qira në Qendër

2,200 € Per Qira Prishtina-Qendër-

Lokal gjendet në Qendër në sheshin Nëna Terezë, me një pozitë shumë të mire, të frekuentuar dhe me vizibilitet. Lokali është I përshtatshëm për gastronomi, ka terasë të madhe dhe të shfrytëzuesh, ka ngrohje qëndrore me termokos, alarm, etj.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1103

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
80 -- 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie

Vendodhja e prones