Lokal 80m2 me qira në lagjen Mati 1

1,000 € Per Qira Prishtina-Mati 1-

Lokali gjendet në lagjen Mati 1, në rrugën C, është I gatshëm për shfrytëzim dhe ka gjithsej 80m2.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Shop Used T1102

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
80 -- 1 0

Vendodhja e prones