Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

64,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, afër marketit Super Viva, ka gjithsej 82.50m2 dhe është në katin e V-të. Banesa ka orientim Veri-Perendim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1101

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
82.50 -- 2 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor
  • Orientimi: Perëndim,Veri

Vendodhja e prones