Banesë me 3 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

170,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në objektin banesor Art Invest, afër ndodhet Emona Center dhe Sunny Hill Caffe. Banesa ka një lokacion të mire me çasje të lehtë në rrugën kryesore, afër gjendet dhe shkolla fillore “Ilira”, hapësirat rekreative sportive, stacioni i autobusit, marketet, barnatoret etj. Banesa ka gjithësej 134.4m2 sipërfaqe dhe orientohet në Jug – Perëndim, si dhe ka ngrohje qëndrore me pelet. Banesa është shfrytëzuar për afarizëm dhe shitet me invetar. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi | 1 Para hyrje | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 Toilet | 2 Ballkona | 1 Garazhë

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T3039

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
134 0 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pelet
  • Orientimi: Jug,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e prones