Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Prishtina e Re

66,000 € Per Shitje Prishtina-Prishtina e re-

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, në kompleksin Park Resiedence ndërtuar nga kompania e ndërtimit Berisha Group, kompleks ky i ndërtuar me standarde dhe kualitet të lartë, duke përfshirë gjelbërim, terrene sportive,qendër të mjeksisë, shëtitore me kalldërm, këndi I lojërave për fëmijë, parking të monitoruar dhe të integruar, spa centër, sigurim fizik, kamera sigurie nga 2 ashensor për hyrje etj. Banesa ka sipërfaqe 85m2 dhe është e gatshme për banim në Korrik të vitit 2021. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 WC | 1 Depo | 1 Ballkon

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Under Construction T1099

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 0 2 1

Vendodhja e prones