Banesë me 2 dhoma gjumi në shitje në lagjen Mati 1

80,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga kompania Baruti group, kompleks ky i cili ka një pozitë mjaftë të mirë dhe çasje të lehtë në rrugën kryesore i cili ka përreth gjithçka që ju duhet si: dyqane ushqimore, barnatore, qerdhe, shkolla, qendra tregtare, hapësira të gjelbra, parkingje të mjaftueshme dhe shumë më tepër. Banesa ka gjithsej sipërfaqe 90.8 m2 , orientim Jug – Lindje dhe ka ngrohje qëndrore me kalda elektrike. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 Toilet

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment New T3037

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
91 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e prones