Banesë në shitje me dy dhoma gjumi në lagjen Mati 1 - Rruga B

105,000 € Per Shitje Prishtina-Mati 1-

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 - Rruga B, në kompleksin ROYAL MALL, kompleks ky i ndërtuar me standarde dhe kualitet të lartë, duke përfshirë qendrën tregtare, fasad termike në stilin Barok, shëtitore, keramikë të klasit të parë të prodhuesit Gerber, parking të monitoruar me kamera 24h, muratimi ndarës akustik brenda banesës me trashësi 16cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm sigurim fizik 24h, kamera sigurie nga 2 ashensor për hyrje etj. Banesa ka sipërfaqe 88m2, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e VI-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 1 WC | 1 Ballkon * Banesa shitet e mobiluar.

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1097

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
88 0 2 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Alarm Sigurie,Kamera,Ashensor

Vendodhja e prones