Penthouse për zyre me 4 dhoma pune me qira në lagjen Mati 1 – Alko Group

1,000 € / Muaj Per Qira Prishtina-Mati 1-

Zyra gjendet në lagjen Mati 1, në objektin afarist – banesor “Alko Group”, objekt ky i cili ka çasje direkte në rrugën C. Zyra ka gjithësej 160m2 sipërfaqe si dhe terasë prej 60m2. Zyrja ka orientim Lindje,ka ngrohje qëndore me rrymë. Zyra është tërësisht e renovuar, si dhe dhe ofron kushte të mira për veprimtari afariste. Zyra ka këtë renditje: | 4 Dhoma pune | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Terasë | 2 Banjo | 1 Depo

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Office Used T3036

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete
240 120 0 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Ashensor,Interfon
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e prones