Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në Bregun e Diellit

500 € Per Qira Prishtina-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet mes shkollës fillore Ismail Qemali dhe Ambullantës, në një objekt I cili është I mirëmbajtur dhe ka ashensor funksional dhe pozitë shumë të mirë dhe pamje të pa penguar. Banesa është tërësisht e renovuar, ka një investim modern, ngrohje qëndrore me termokos, orientim Jug- Lindje, ka 90m2 sipërfaqe dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë me tryezari | 1 Ballkon | 1 Banjo | 1 WC

Detaje

Status Lloj Gjendja ID
Available Apartment Used T1095

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 -- 2 1 3

Vendodhja e prones